Cel i misja

Celem ośrodka jest wspieranie rozwoju Podmiotów Ekonomii
Społecznej w subregionie ciechanowskim (powiaty: ciechanowski, mławski,
płoński, przasnyski, żuromiński

Spółdzielnie socjalne >> AUTO KOMPLEKS SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA

Kolejną spółdzielnią socjalną, która powstała w ramach „Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej w subregionie ciechanowskim” jest „AUTO KOMPLEKS” z Ciechanowa.AUTO KOMPLEKS wpis do KRS otrzymała w październiku 2014 r. Siedziba spółdzielni znajduje się przy ulicy Ludowej 8 w Ciechanowie i nie została wybrana przypadkowo. W pobliżu znajduje się giełda samochodowa, spółdzielnia liczy na profity i wzrost liczny klientów z tego tytułu. Spółdzielnia socjalna zajmuje się szeroko rozumianą mechaniką samochodową w zakresie:
– naprawy samochodów osobowych w każdym zakresie;
- piaskowania – felg i elementów stalowych;
- diagnostyki – spółdzielnia posiada nowy komputer z najnowszym oprogramowaniem; obsługuje samochody również z 2015r., klient zgłaszając się do AUTO KOMPLEKS otrzymuje pełen raport z diagnozy samochodu w formie papierowej;
- auto lawety – spółdzielnia posiada dwie lawety, jedna służy do sprowadzania aut z zagranicy, druga używana jest na terenie Polski; autoholowanie prowadzone jest 24h/dobę;
- kosmetyki nie tylko samochodowej – spółdzielnia zajmuje się praniem i czyszczeniem tapicerki, praniem dywanów, kanap; istnieje również możliwość dojazdu do klienta;
- wulkanizacją – wymiana, wywarzanie kół, łatanie, możliwość przechowania opon;
- spawaniem;
- serwisem klimatyzacji – nabijanie, oczyszczanie, odgrzybianie.
Spółdzielnia „AUTO KOMPLEKS” zajmuje się również prowadzeniem AUTO KOMISU. Na swoim koncie posiada już 3 sprzedane auta w tym jedno sprowadzone z zagranicy.
Oprócz szerokiej gamy usług świadczonych na rzecz naprawy i konserwacji samochodów spółdzielnia zajmuje się także handlem częściami i oponami - nowymi i używanymi (sprowadzonymi z Niemiec).
AUTO KOMPLEKS reklamuje się poprzez swoją stronę internetową http://www.auto-kompleks-ciechanow.pl/ , stronę na facebooku a także zamieszczając ogłoszenia na bezpłatnych portalach reklamowych. Dla pierwszych lub stałych klientów spółdzielnia ma ulotki z rabatami, oferuje także  konkurencyjne ceny.
Spółdzielnia socjalna „AUTO KOMPLEKS” cały czas rozwijają się inwestując zarobione pieniądze w zakup nowych sprzętów tak aby stać się jeszcze bardziej konkurencyjną wśród firm istniejących na rynku.  
 
Prezes Adres
Łukasz Żukowski Ul. Rycerska 62, 06-400 Ciechanów,
tel. 503-683-426