Cel i misja

Celem ośrodka jest wspieranie rozwoju Podmiotów Ekonomii
Społecznej w subregionie ciechanowskim (powiaty: ciechanowski, mławski,
płoński, przasnyski, żuromiński

Spółdzielnie socjalne >> 4 YOU SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA

4 YOU” powstała w sierpniu 2014r. Siedziba spółdzielni mieści się w Płońsku przy ulicy Jaworskiego 2. Główną gałęzią działalności „4 YOU” jest branża cateringowa. W tym zakresie prowadzona jest obsługa szkoleń, spotkań integracyjnych, catering grupowy czyli obsługa szkół i przedszkoli, obsługa firm i instytucji, organizacja bankietów, eventów, imprez plenerowych, pikników. Spółdzielnia ma stałe zlecenia – świadczy usługi cateringowe dla 2-ch prywatnych przedszkoli w Płońsku (dwu daniowe obiady; od poniedziałku do piątku), obsługuje także dwie firmy szkoleniowe organizując serwis kawowy.
 „4 YOU” zajmuje się także usługami reklamowymi, do realizacji tego typu zleceń zakupiono ekran LED w celu wykonywania wielkoformatowej reklamy multimedialnej, który na stałe umieszczony jest w Płońsku przy ulicy Wieczorków 2. W dziale reklamy pozyskano czterech stałych zleceniodawców wśród lokalnych przedsiębiorców oraz wielu zleceniodawców jednorazowych. W razie potrzeby spółdzielnia jest w stanie wykonać spot reklamowy zleceniodawcy, jeśli ten takowego nie posiada.
Spółdzielnia świadczy także mobilne usługi w postaci reklamy na przyczepie przemieszczającej się przez 8 godzin dziennie - 100 km, zatrzymuje się w newralgicznych punktach miasta.  Spółdzielnia świadczy także usługi kolportażu ulotek i gazetek reklamowych (do skrzynek pocztowych, na klamkę lub bezpośrednio do ręki).
Aby odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów oraz poszerzyć wachlarz usług „4 YOU” nawiązała współpracę z drukarnią offsetową, której produkty dystrybuuje na lokalnym rynku.  Dzięki tej współpracy spółdzielnia może zaoferować klientowi wykonanie ulotek reklamowych, wizytówek, kalendarzyków oraz innych tego typu gadżetów.
Spółdzielnia pragnie się cały czas rozwijać, w dziedzinie cateringu planuje uruchomić produkcję wyrobów mącznych (pierogi, naleśniki, kluski);  zapakowane próżniowo produkty konsument będzie mógł kupić w lokalnych sklepach. Spółdzielnia chciałby rozwinąć w szczególności usługi cateringu bezpośrednio u klienta w postaci imprez okolicznościowych organizowanych w miejscu zamawiającego. W dziedzinie reklamy natomiast członkowie spółdzielni chcą poszerzyć swoją działalność o ręczną produkcję kart i karnetów okolicznościowych. Spółdzielnia chciałaby się rozwijać szczególnie w dziale reklamowym, chciałaby świadczyć usługi kompleksowe,  najwyższej jakości.    
 
Prezes Adres
Justyna Jendrzejak Ul. Młodzieżowa 28/D, 09-100 Płońsk
Tel. 512-200-442